Náš tým

Ing. Hana Žáková

Ing. Hana Žáková, renomovaná specialistka v oboru správa nemovitostí

Zakladatelka a jednatelka firmy, díky svým dlouholetým zkušenostem v oboru, profesionalitě a vášni pro kvalitu, je v dnešní době uznávanou specialistkou na správu nemovitostí, pečuje o to, aby všechny procesy ve firmě byly v souladu s posledním zněním zákonů.

Dohlíží na koordinaci činnností, díky kterým si naši klienti mohou užívat maximálního komfortu v podobě špičkově vedené správy nemovitostí.

Její vášní jsou krkolomné právní termíny a formulace, díky tomu jí neunikne  žádná právní aktualizace.

 

Ing. Michaela Radková

Misa
Svou vášeň pro správu nemovitostí objevila již při studiu na vysoké škole, už před promocí byla svými kolegyněmi uznávaná jako kvalitní pracovní síla i poradní hlas.

Jako správný workolik se nedokázala odpoutat od firmy, které stála u zrodu, ani na mateřské a díky tomu je dnes velmi uznávanou expertkou na správu nemovitostí.

V dnešní době se Míša specializuje na účetnictví bytových družstev a společenství vlastníků.

 

Ing. Zuzana Kejíková

Ing. Zuzana Kejíková

Stála jsem u zrodu firmy Axatem Company s.r.o., na nějakou dobu jsem se ve firmě nevyskytovala, protože jsem se věnovala mateřským radostem a současně jsem studovala marketingovou komunikaci, tvorbu webových stránek a další velmi užitečné informace, díky kterým můžete číst tyto řádky.

Pod slovem marketing si někdo může představit vnucování nesmyslných produktů, za které utratíte své peníze, to je bohužel odvrácená strana marketingu, kterou nepoužívám. Ráději se obklopuji produkty, jejichž hodnota je mnohonásobně vyšší, než cena, kterou za ně zaplatím a proto dbám na to, aby prezentace naší firmy byla v souladu s tím, jaká firma opravdu je.

Pokud se Vám cokoliv na webu, nebo ve firemní komunikaci nelíbí, jsem to já, kdo s Vámi bude komunikovat na toto téma a společně najdeme řešení vedoucí ke všeobecné spokojenosti.

Mou vášní je zrychlené učení a věřte mi, nebo ne, při přípravě podkladů pro Vás dělám všechno proto, abyste za minimum času získali maximum znalostí, schopností a užitečných dovedností.

 

Eva Bouchnerová

Eva 

Díky tomu, že Eva miluje komunikaci a výzvy, můžete si být jisti, že Váš problém ráda vyslechne a společně najdete nejlepší možný postup řešení.

 

Na Evu se můžete s důvěrou obrátit, potřebujete-li nahlásit změny v bytech, změny SIPA, případně cokoliv k revizím a kontrolám v domech.

 

 

Anna Foltová

AnickaAnička ve firmě zajišťuje zpracování účetnictví bytových družstev i společenství vlastníků.

Specializuje se na mzdovou agendu, takže právě ona má největší přehled  o možnostech odměňování statutárních orgánů BD a SVJ, zastupuje je rovněž  při jednání s OSSZ a zdravotními pojišťovnami.

 

Bez obav se na ní klienti obrací  v  případě zajištění podkladů pro schválení úvěrových smluv nebo pravidelných monitoringů. 

 

 

Napsat komentář